2. Procedure
Procedure
Title: Levering, plaatsing en onderhoud Wmo trapliften (ISNV)
Description: De opdracht die uit deze aanbesteding voortvloeit, heeft betrekking op de levering, plaatsing, het onderhoud, het beheer en – indien van toepassing – de demontage van alle nieuwe trapliften die vanaf de ingangsdatum van de overeenkomst worden verstrekt. Vanaf dat moment is de gecontracteerde leverancier verantwoordelijk voor de volledige dienstverlening met betrekking tot deze nieuw geleverde trapliften. Alle nieuwe aanvragen voor trapliften voor de gemeenten Elburg, Ermelo, Harderwijk, Nunspeet, Oldebroek, Putten en Zeewolde, vanaf de ingangsdatum van de raamovereenkomst. Inclusief levering, plaatsing, onderhoud, storingsafhandeling en eventuele verwijdering aan het einde van de gebruiksperiode.
Internal identifier: INK/ISNV/010926
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44115600 Stairlifts
Additional classification (cpv): 50750000 Lift-maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De raamovereenkomst wordt aangegaan voor een initiële periode van 4 jaren, ingaande op 1 januari 2027. De initiële periode eindigt op 31 december 2030. De raamovereenkomst kan door opdrachtgever eenzijdig, vier keer met één jaar schriftelijk verlengd worden. De opdrachtgever kan de raamovereenkomst tussentijds wijzigen, als contractstandaarden beschikbaar zijn voor de Wmo trapliften.