See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: ZP/18/2026_Dostawy płynów infuzyjnych, preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego oraz płynów do dializ dla Szpitala Joannitas w Pszczynie
Description: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest: dostawa płynów infuzyjnych, preparatów do żywienia do jelitowego i pozajelitowego oraz płynów do dializ dla Szpitala Joannitas w Pszczynie, zgodnie ze specyfikacją określoną w Załączniku nr 1 do SWZ (formularze cenowe), stanowiącymi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: ZP/18/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33692500 Injectable solutions
Additional classification (cpv): 33181510 Renal fluid
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1. Płyny infuzyjne I
Description: Część 1. Płyny infuzyjne I
Internal identifier: Część 1
Options:
Description of the options: Zamawiający zastrzega, że podane Formularzu Cenowym ilości są wielkościami szacunkowymi i ich wskazanie nie zobowiązuje Zamawiającego do zakupu dostaw w podanych ilościach. Ilości te w szczególności są podstawą do skalkulowania ceny oferty Wykonawcy. Zamawiający może w zależności od potrzeb zmniejszyć lub zwiększyć o 30% ilość zamawianego asortymentu w odniesieniu do całkowitej jego ilości określonej szacunkowo w Formularzu Cenowym. Skorzystanie z prawa opcji określonego w zdaniu poprzedzającym odbywać się będzie poprzez przesłanie do Wykonawcy stosownego Zawiadomienia o skorzystaniu z przewidzianego zwiększenia zakresu umowy w razie, gdy określony w umowie zakres opcji podstawowej zbliża się do 100% zużycia. Z tego tytułu Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia finansowe lub prawne. Okres obowiązywania umowy określony w ust. 1 może ulec wydłużeniu maksymalnie o sześć miesięcy, w razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności, skutkujących niewykorzystaniem w okresie obowiązywania umowy minimalnego, 70% poziomu potrzeb Zamawiającego określonych szacunkowo w Formularzu Cenowym, o którym mowa w § 1 ust. 2 i ust. 3 niniejszej umowy. Wydłużenie okresu obowiązywania umowy w razie zaistnienia powyższych okoliczności nie wymaga zawarcia aneksu do umowy i następuje poprzez pisemne zawiadomienie przesłane Wykonawcy przez Zamawiającego.
Lot: LOT-0002
Title: Część 2. Płyny infuzyjne oraz preparaty do żywienia pozajelitowego.
Description: Część 2. Płyny infuzyjne oraz preparaty do żywienia pozajelitowego.
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3. Preparaty do żywienia pozajelitowego noworodków.
Description: Część 3. Preparaty do żywienia pozajelitowego noworodków.
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4. Preparaty do żywienia noworodków.
Description: Część 4. Preparaty do żywienia noworodków.
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część. 5. Specjalistyczne preparaty do żywienia dojelitowego – grupa I.
Description: Część. 5. Specjalistyczne preparaty do żywienia dojelitowego – grupa I.
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6. Specjalistyczne preparaty do żywienia dojelitowego – grupa II.
Description: Część 6. Specjalistyczne preparaty do żywienia dojelitowego – grupa II.
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7. Specjalistyczne preparaty do żywienia dojelitowego – grupa III.
Description: Część 7. Specjalistyczne preparaty do żywienia dojelitowego – grupa III.
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Część 8. Preparaty do żywienia pozajelitowego.
Description: Część 8. Preparaty do żywienia pozajelitowego.
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Część 9. Produkty do terapii nerkozastępczej z antykoagulacją heparynową oraz plazmaferezy (kompatybilne z aparatem multi Filtrate firmy Fresenius Kabi).
Description: Część 9. Produkty do terapii nerkozastępczej z antykoagulacją heparynową oraz plazmaferezy (kompatybilne z aparatem multi Filtrate firmy Fresenius Kabi).
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Część 10. Produkty do terapii nerkozastępczej z antykoagulacją cytrynianową (kompatybilne z aparatem Version multiFiltrate PRO firmy Fresenius Medical Care)
Description: Część 10. Produkty do terapii nerkozastępczej z antykoagulacją cytrynianową (kompatybilne z aparatem Version multiFiltrate PRO firmy Fresenius Medical Care)
Internal identifier: Część 10