604274-2019 - ResultRomania-Brașov: Hire of passenger transport vehicles with driver
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
„Servicii de închiriere auto și utilaje inclusiv servicii conexe cu gestionarea parcului auto”
Reference number: RO14493260/2018
II.1.2.
Main CPV code
60170000 Hire of passenger transport vehicles with driver
II.1.4.
Short description
„Servicii de inchiriere auto si utilaje inclusiv servicii conexe cu gestionarea parcului auto”.
Cantitati acord-cadru:
— cantitate minima servicii inchiriere autovehicule nr. min. 362 buc., cantitate maxima 698 buc.,
— cantitate minima servicii inchiriere utilaj special cu tarif orar 25 buc., cant. max. 43 buc.,
— cantitate minima servicii inchiriere utilaj de foraj orizontal 500 ml, cant. max. 140 000,00 ml,
— cantitate minima servicii administrative autovehicule 16 buc., cant. max. 357 buc.,
— cantitate minima servicii adm. utilaje special cu tarif orar 5 buc., cant. max. 13 buc.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 15 zile. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari sau informatii suplimentare in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Servicii de inchiriere auto si utilaje inclusiv servicii conexe cu gestionarea parcului auto”.
Cantitati acord-cadru – cantitate minima si cantitate maxima: