604490-2026 - Competition
Netherlands – Fuels – Brandstof t.b.v. Gemalen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Brandstof t.b.v. Gemalen
Description: De inkoopbehoefte bestaat uit levering van diesel (B0 of HVO100) met een flexibel contract in afwachting van de uitkomsten HVO100 pilot Wortman en project weerbaarheid m.b.t. aanleg strategische brandstofvoorraad. Voor deze aanbesteding wordt de opdrachtwaarde primair vastgesteld op basis van de geraamde af te nemen hoeveelheid brandstof (liters) in plaats van uitsluitend een bedrag in euro’s. De reden hiervoor is dat brandstofprijzen (Diesel B0 en HVO100) volatiel zijn en daardoor een geldbedrag zonder prijspeildatum of indexerings-/prijsmechanisme onvoldoende stabiel is om de behoefte goed te duiden. Uitgaande van een maximale looptijd van vier (4) jaar bedraagt de geraamde basisomvang van de Opdracht circa 440.000 liter brandstof. Inclusief de optionele eenmalige leveringen van in totaal 52.000 liter en de optionele jaarlijkse leveringen van 20.000 liter per jaar bedraagt de totale potentiële omvang van de Opdracht circa 572.000 liter brandstof.
Internal identifier: INKO-04262
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De Optie betreft een afname van Diesel B0 en/of HVO100 ten behoeve van mogelijk nog te plaatsen noodstroomaggregaten en nieuwe/uitbreiding brandstoftanks: - Eenmalige levering van 12.000 liter brandstof op gemaal Blocq van Kuffeler ivm mogelijke plaatsing extra brandstoftank. - Eenmalige levering van 20.000 liter brandstof op gemaal Vissering ivm vullen nieuwe brandstoftanks (Domineesweg 33-F te Urk) - Eenmalige levering van 20.000 liter brandstof op gemaal Buma ivm vullen nieuwe brandstoftanks (Gemaalweg 25 te Rutten) Daarnaast betreft de Optie: - Jaarlijkse levering van 10.000 liter brandstof op gemaal Vissering ivm proefdraaien noodstroomaggregaten. - Jaarlijkse levering van 10.000 liter brandstof op gemaal Buma ivm proefdraaien noodstroomaggregaten.