See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Achiziția publica a execuţiei lucrărilor de construcții aferente obiectivului de investiție ,,Laborator de radioterapie Spitalul Județean de Urgență Pitești’’
Description: Achiziția publica a execuţiei lucrărilor de construcții aferente obiectivului de investiție ,,Laborator de radioterapie Spitalul Județean de Urgență Pitești’’, conform documentatiei de atribuire. Termene pentru depunerea/raspunsul la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare: A. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, termenul limita pana la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de maxim 20 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. B. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea nr. 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarficare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi dinainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
Internal identifier: 4229512_2024_PAAPD1484102
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45215120 Special medical building construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Achiziția publica a execuţiei lucrărilor de construcții aferente obiectivului de investiție ,,Laborator de radioterapie Spitalul Județean de Urgență Pitești’’, conform documentatiei de atribuire.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies, 33100000 Medical equipments, 33115000 Tomography devices, 45111100 Demolition work, 45255500 Drilling and exploration work