See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup niezbędnego sprzętu medycznego dla miejskich szpitali na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.1 – 2.10. Zamówienie obejmuje 10 części. Zamawiający informuje, że w/w Części zamówienia objęte zostaną dotacją z budżetu Urzędu m. st. Warszawy w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zakup niezbędnego sprzętu medycznego dla miejskich szpitali na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ”, które zostaną przyznane na podstawie umowy z Miastem stołecznym Warszawa. Zamawiający przewiduje, że umowa dotacyjna, o której mowa w zdaniu poprzedzającym będzie zobowiązywała Zamawiającego do przedłożenia wszystkich dokumentów (w tym m.in. Umowy z Wykonawcą i prawidłowo wystawionej faktury) stanowiących warunek uruchomienia środków finansowych w nieprzekraczalnym terminie do dnia 13 listopada 2026 roku. Zamówienie obejmuje 10 części: Część 1 zamówienia: Dostawa aparatu do znieczulenia wraz w kardiomonitorem – 1 sztuka. Część 2 zamówienia: Dostawa zestawu do histeroskopii z kanałem roboczym – 1 zestaw. Część 3 zamówienia: Dostawa zestawu narzędzi do histeroskopii – 2 komplety. Część 4 zamówienia: Dostawa cienkiego resektoskopu (mini-resektoskopu) bipolarnego z optyką i akcesoriami – 1 zestaw. Część 5 zamówienia: Dostawa respiratora transportowego przystosowanego do pracy w MRI – 1 sztuka. Część 6 zamówienia: Dostawa stolika operacyjnego – 1 sztuka. Część 7 zamówienia: Dostawa cystoskopu – 1 sztuka. Część 8 zamówienia: Dostawa wózka anestezjologicznego – 4 sztuki. Część 9 zamówienia: Dostawa wózka oddziałowego – 2 sztuki. Część 10 zamówienia: Dostawa wózka do akcesoriów – 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określają Załączniki od nr 2.1 do nr 2.10 do SWZ –Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Internal identifier: 21/2026/DZP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 zamówienia: Dostawa aparatu do znieczulenia wraz w kardiomonitorem - 1 sztuka
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.1 do SWZ - Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Main classification (cpv): 33172100 Anaesthesia devices
Additional classification (cpv): 33123210 Cardiac-monitoring devices
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 zamówienia: Dostawa zestawu do histeroskopii z kanałem roboczym – 1 zestaw
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.2 do SWZ - Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Main classification (cpv): 33168000 Endoscopy, endosurgery devices
Lot: LOT-0003
Title: Cześć 3 Dostawa zestawu narzędzi do histeroskopii – 2 komplety
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.3 do SWZ - Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 zamówienia: Dostawa cienkiego resektoskopu (mini-resektoskopu) bipolarnego z optyką i akcesoriami – 1 zestaw
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.4 do SWZ - Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 zamówienia: Dostawa respiratora transportowego przystosowanego do pracy w MRI – 1 sztuka.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.5 do SWZ - Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Main classification (cpv): 33172000 Anaesthesia and resuscitation devices
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 zamówienia: Dostawa stolika operacyjnego – 1 sztuka
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.6 do SWZ - Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Main classification (cpv): 33192200 Medical tables
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 zamówienia: Dostawa cystoskopu – 1 sztuka.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.7 do SWZ - Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Main classification (cpv): 33125000 Urology, exploration devices
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 zamówienia: Dostawa wózka anestezjologicznego – 4 sztuki.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.8 do SWZ - Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Main classification (cpv): 33192000 Medical furniture
Quantity: 4 pieces
Lot: LOT-0009
Title: Część 9 zamówienia: Dostawa wózka oddziałowego – 2 sztuki.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.9 do SWZ - Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Quantity: 2 pieces
Lot: LOT-0010
Title: Część 10 zamówienia: Dostawa wózka do akcesoriów – 1 sztuka.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.10 do SWZ - Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.