604804-2026 - Competition
Poland – Cleaning services – „Kompleksowa usługa sprzątania oraz utrzymania czystości i porządku w budynkach oraz na terenach niezabudowanych będących własnością SRK S.A.: Rejon Górnośląski dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Administracja Zasobów Mieszkaniowych
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Kompleksowa usługa sprzątania oraz utrzymania czystości i porządku w budynkach oraz na terenach niezabudowanych będących własnością SRK S.A.: Rejon Górnośląski dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Administracja Zasobów Mieszkaniowych
Description: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na utrzymaniu porządku i czystości: a) w częściach wspólnych budynków mieszkalnych, b) na terenach przyległych do tych budynków, takich jak: chodniki, dojścia, drogi wewnętrzne, parkingi, tereny zielone (w tym trawniki, krzewy, żywopłoty), place gospodarcze, wiaty śmietnikowe itp. c) na terenach niezabudowanych stanowiących nieruchomości SRK S.A. Oddziału AZM– doraźnie, na zlecenie Zamawiającego: • działki zgodnie z zapotrzebowaniem - do 50 000,00 m2
Internal identifier: ZP-AZM-0002/26-1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kompleksowa usługa sprzątania oraz utrzymania czystości i porządku w budynkach oraz na terenach niezabudowanych będących własnością SRK S.A.,: Rejon Górnośląski dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Administracja Zasobów Mieszkaniowych
Internal identifier: ZP-AZM-002/26-1