604867-2026 - Competition
Poland – Miscellaneous food products – Dostawa posiłków profilaktycznych i herbaty na potrzeby pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa posiłków profilaktycznych i herbaty na potrzeby pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach
Description: Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa posiłków profilaktycznych i herbaty na potrzeby pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach” Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, określa opis przedmiotu zamówienia– załącznik nr 1 do SWZ Zamówienia będą realizowane sukcesywnie przez poszczególne jednostki organizacyjne Zamawiającego na podstawie odrębnych zleceń tych jednostek. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części : Część 1: „Dostawa posiłków profilaktycznych na potrzeby pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach” Część 2 – „Dostawa herbaty na potrzeby pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach” Wykonawca może złożyć ofertę na ofertę jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia.
Internal identifier: C.ROZ.270.2.156.2026.MJ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Additional classification (cpv): 15864100 Teabags, 15860000 Coffee, tea and related products, 15894000 Processed food products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1: „Dostawa posiłków profilaktycznych na potrzeby pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach”
Description: Szczegółowe wymagania Zamawiającego wobec przedmiotu zamówienia w tej części określa dokumentacja postepowania, w tym: Opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1).
Internal identifier: C.ROZ.270.2.156.2026.MJ - Część 1.
Main classification (cpv): 15894000 Processed food products
Additional classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 – „Dostawa herbaty na potrzeby pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach”
Internal identifier: C.ROZ.270.2.156.2026.MJ - Część 2
Main classification (cpv): 15864100 Teabags
Additional classification (cpv): 15860000 Coffee, tea and related products