2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa pozycjonera poziomego do robota AFP
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pozycjonera poziomego do robota AFP. 2. Warunki zamówienia określa, w szczególności: 1) załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia; 2) załącznik nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Internal identifier: DZP.26.146.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0001