605331-2026 - Competition
Poland – Water meters – Dostawa i wdrożenie systemu zdalnego odczytu wody wraz z niezbędną infrastrukturą i oprogramowaniem.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa i wdrożenie systemu zdalnego odczytu wody wraz z niezbędną infrastrukturą i oprogramowaniem.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu zdalnego odczytu wody wraz z niezbędną infrastrukturą i oprogramowaniem oraz jego integrację z istniejącymi systemami Zamawiającego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr FEPK.01 „Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 tytuł projektu „Cyfryzacja Gminy Zarzecze” nr FEPK.01.02-IZ.00-0091/23 Przedmiot zamówienia obejmuje wymianę wodomierzy na nowe, wyposażone w urządzenia do zdalnego odczytu. Na przedmiot zamówienia składa się: - dostawa zestawów komunikacyjno-pomiarowych oraz infrastruktury komunikacyjnej do ich odczytu w otwartym standardzie (OMS oraz LoRaWAN), - wdrożenie platformy do zarządzania danymi pomiarowymi, - integrację z systemami Zamawiającego, - uruchomienie systemu.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38421100 Water meters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu zdalnego odczytu wody wraz z niezbędną infrastrukturą i oprogramowaniem oraz jego integrację z istniejącymi systemami Zamawiającego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr FEPK.01 „Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 tytuł projektu „Cyfryzacja Gminy Zarzecze” nr FEPK.01.02-IZ.00-0091/23. Przedmiot zamówienia obejmuje wymianę wodomierzy na nowe, wyposażone w urządzenia do zdalnego odczytu. Na przedmiot zamówienia składa się: - dostawa zestawów komunikacyjno-pomiarowych oraz infrastruktury komunikacyjnej do ich odczytu w otwartym standardzie (OMS oraz LoRaWAN), - wdrożenie platformy do zarządzania danymi pomiarowymi, - integrację z systemami Zamawiającego, - uruchomienie systemu.