2. Procedure
Procedure
Title: Poznań – kanalizacja sanitarna w rejonie ul. Kotowo w Poznaniu oraz ul. Niezłomnych w Luboniu oraz budowa ulicy Niezłomnych w Luboniu
Description: Przedmiotem zamówienia jest budowa kanalizacja sanitarna w rejonie ul. Kotowo w Poznaniu oraz ul. Niezłomnych w Luboniu oraz budowa ulicy Niezłomnych w Luboniu, w podziale na: Zakres Aquanet S.A. (Etap I – II) a) Sieć kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej o średnicy: - DN400 mm, długość ok 300 m, - DN300 mm, długość ok 1500 m, - DN200 mm, długość 3400 m. Łącznie ok 5200 m. b) Przyłącza kanalizacji sanitarnej ok 389 szt. c) Sieć kanalizacji sanitarnej tłocznej o średnicy: - DN200 mm, długość 430 m. d) Sieć wodociągowa o średnicy: - DN100, długość ok 370 m. e) Przyłącza wodociągowe ok 30 szt. f) Przepompownia (tłocznia) ścieków (1 kpl.) o wydajności 120,25 m3/h. g) Nasadzenia rekompensacyjne wraz z 3 letnią pielęgnacją zieleni. Zakres Miasta Luboń a) Droga o długości ok 820 m w tym: - budowa jezdni o szerokości 5,0 m, - obustronne chodniki, - zjazdy, - plac do zawracania, - 26 miejsc postojowych. b) Sieć kanalizacji deszczowej o średnicy Ø315mm, Ø400mm, Ø500mm, Ø630mm, Ø800mm, Ø1000mm, długość łączna ok 824 m c) Przykanaliki o średnicy Ø160mm, Ø200mm, długość łączna ok 144 m d) Studnie o średnicy Ø 1000mm, Ø 1200mm, Ø 1500mm, Ø 2000mm, - 32 szt. e) Wpusty uliczne Ø 500mm – ilość 41 szt. , f) Separator – 2 szt. g) Kanał technologiczny o długości ok 817 m w tym: - rury Ø110/6,3mm + Ø3x40/3,7mm+ Ø10/8mm, - studnie telekomunikacyjne 10 szt. h) Kolizje telekomunikacyjne – 2 szt. i) Kolizje energetyczne – 6 szt. j) Przebudowa przepustu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Z/36/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
Additional classification (cpv): 45100000 Site preparation work, 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines, 45231300 Construction work for water and sewage pipelines, 45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads, 45233100 Construction work for highways, roads, 45233120 Road construction works, 45233252 Surface work for streets, 45233222 Paving and asphalting works, 45262600 Miscellaneous special-trade construction work, 45400000 Building completion work, 45112710 Landscaping work for green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001