605486-2026 - Competition
Poland – Programming services – Świadczenie usługi utrzymania i rozwoju Systemu Punktu Informacyjnego do spraw Telekomunikacji
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usługi utrzymania i rozwoju Systemu Punktu Informacyjnego do spraw Telekomunikacji
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania i rozwoju Systemu Punktu Informacyjnego do spraw Telekomunikacji. Zamówienie podstawowe obejmuje: 1) Usługę utrzymania Systemu; 2) Usługa utworzenia Aplikacji PRL; 3) Usługa realizacji Zleceń w wymiarze 100 roboczogodzin. Zamówienie w ramach prawa opcji: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania na podstawie art. 441 Ustawy z prawa opcji. Zamówienie w ramach prawa opcji obejmuje: 1) Usługa utrzymania Systemu; 2) Usługa migracji i rozbudowy CBO; 3) Usługa utworzenia Portalu mapowego PIT; 4) Usługa rozbudowy API PIT; 5) Usługa realizacji Zleceń w wymiarze maksymalnie do 1000 roboczogodzin. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest jego wyłącznym prawem i uzależnione jest od stwierdzonych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość realizacji zamówienia w ramach Prawa Opcji, w niepełnym zakresie i zlecenia tylko części, w zależności od stwierdzonych przez Zamawiającego potrzeb i posiadanych środków finansowych przez Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie jedynie w zakresie wskazanym przez Zamawiającego w składanym przez niego oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający zastrzega sobie możliwość realizacji zamówienia w ramach prawa opcji przez cały okres trwania realizacji umowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Projektu umowy oraz Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Termin realizacji zamówienia: do 18 miesięcy od dnia podpisania umowy, w tym: 1) zamówienie podstawowe do 6 miesięcy od dnia podpisania umowy jednak nie później niż do dnia 31.03.2027 r., 2) zamówienie z prawa opcji do 18 miesięcy od dnia podpisania umowy jednak nie później niż do dnia 31.03.2028 r. Szczegółowy harmonogram wykonania zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy.
Internal identifier: BA.WZP.26.15.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72243000 Programming services
Additional classification (cpv): 72253200 Systems support services, 72261000 Software support services, 72262000 Software development services, 72250000 System and support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania i rozwoju Systemu Punktu Informacyjnego do spraw Telekomunikacji. Zamówienie podstawowe obejmuje: 1) Usługę utrzymania Systemu; 2) Usługa utworzenia Aplikacji PRL; 3) Usługa realizacji Zleceń w wymiarze 100 roboczogodzin. Zamówienie w ramach prawa opcji: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania na podstawie art. 441 Ustawy z prawa opcji. Zamówienie w ramach prawa opcji obejmuje: 1) Usługa utrzymania Systemu; 2) Usługa migracji i rozbudowy CBO; 3) Usługa utworzenia Portalu mapowego PIT; 4) Usługa rozbudowy API PIT; 5) Usługa realizacji Zleceń w wymiarze maksymalnie do 1000 roboczogodzin. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest jego wyłącznym prawem i uzależnione jest od stwierdzonych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość realizacji zamówienia w ramach Prawa Opcji, w niepełnym zakresie i zlecenia tylko części, w zależności od stwierdzonych przez Zamawiającego potrzeb i posiadanych środków finansowych przez Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie jedynie w zakresie wskazanym przez Zamawiającego w składanym przez niego oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający zastrzega sobie możliwość realizacji zamówienia w ramach prawa opcji przez cały okres trwania realizacji umowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Projektu umowy oraz Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy.
Options:
Description of the options: Zamówienie w ramach prawa opcji: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania na podstawie art. 441 Ustawy z prawa opcji. Zamówienie w ramach prawa opcji obejmuje: 1) Usługa utrzymania Systemu; 2) Usługa migracji i rozbudowy CBO; 3) Usługa utworzenia Portalu mapowego PIT; 4) Usługa rozbudowy API PIT; 5) Usługa realizacji Zleceń w wymiarze maksymalnie do 1000 roboczogodzin. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest jego wyłącznym prawem i uzależnione jest od stwierdzonych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość realizacji zamówienia w ramach Prawa Opcji, w niepełnym zakresie i zlecenia tylko części, w zależności od stwierdzonych przez Zamawiającego potrzeb i posiadanych środków finansowych przez Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie jedynie w zakresie wskazanym przez Zamawiającego w składanym przez niego oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający zastrzega sobie możliwość realizacji zamówienia w ramach prawa opcji przez cały okres trwania realizacji umowy