605531-2026 - Competition
Poland – Public road transport services – świadczenie usług autobusowego transportu publicznego na liniach komunikacji miejskiej ZTM w Katowicach
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: świadczenie usług autobusowego transportu publicznego na liniach komunikacji miejskiej ZTM w Katowicach
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług autobusowego transportu publicznego na liniach komunikacji miejskiej ZTM w Katowicach wskazanych przez Zamawiającego na zasadach ustalonych w SWZ i zgodnie z przekazanym przez Zamawiającego rozkładem jazdy w szacowanej łącznej liczbie 543 000,00 wzkm łącznie przez okres 12 miesięcy, w tym: 1.1. 508 000,00 wzkm wykonywanych przy wykorzystaniu 5 autobusów typu BN – przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy; 1.2. 35 000,00 wzkm wykonywanych przy wykorzystaniu 1 autobusu typu MN – przez okres 7 miesięcy, począwszy od dnia 01.03.2027r.; Poszczególne zakresy świadczenia usług będą uruchamiane sukcesywnie, w terminach określonych w pkt 1.1–1.2, co wynika z różnych terminów wygaśnięcia obowiązujących umów na obsługę poszczególnych linii.Podana wielkość zapotrzebowania Zamawiającego w czasie trwania umowy może ulec zwiększeniu bądź zmniejszeniu maksymalnie o 20%. 2. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany z zachowaniem wszelkich przepisów obowiązujących w przewozach osobowych, w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 16 kwietnia 2004 roku o czasie pracy kierowców (tekst jednolity: Dz.U. z 2026r. poz. 477 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 6 września 2001 roku o transporcie drogowym (tekst jednolity: Dz. U. z 2025r. poz. 1490 z późn. zm.) oraz zgodnie z postanowieniami określonymi we wzorze Umowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Internal identifier: pn/04/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60112000 Public road transport services
Additional classification (cpv): 60112000 Public road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Świadczenie usług autobusowego transportu publicznego na liniach komunikacji miejskiej ZTM w Katowicach