2. Procedure
Procedure
Title: Wmo hulpmiddelen de Liemerse gemeenten
Description: Wmo hulpmiddelen De raming voor de inkoop bedraagt: € 23.000.000,- exclusief btw. Dit bedrag is inclusief alle opties tot verlenging en uitbreiding. De totale maximale opdrachtwaarde wordt gesteld op € 34.500.000,- over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties, bij het bereiken waarvan de aanbestedende dienst geen nadere opdrachten meer kan verstrekken onder de raamovereenkomst.
Internal identifier: Z/26/515677
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33193000 Invalid carriages, wheelchairs and associated devices
Additional classification (cpv): 33196100 Devices for the elderly
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Uitbreiding van de opdrachtomvang binnen de maximale opdrachtwaarde, toetreding van gemeenten en uitbreiding van dienstverlening binnen de scope van de opdracht.