2. Procedure
Procedure
Title: Koffie en warme drankenvoorziening
Description: Levering en het onderhoud van warme drankenautomaten, inclusief het leveren van ingrediënten en toebehoren. Raamovereenkomst met een initiële looptijd van 6 jaar en een optie tot verlenging van 3 maal 1 jaar
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39711310 Electric coffee makers
Additional classification (cpv): 15860000 Coffee, tea and related products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -