2. Procedure
Procedure
Title: Zaopatrzenie w kruszywa do usuwania śliskości dróg gminnych, ciągów pieszych i terenów komunalnych stanowiących własność Gminy Miasto Lębork podczas Akcji Zimowej w sezonach 2026-2029
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zapewnieniu na potrzeby Zamawiającego zaopatrzenia w kruszywa do usuwania śliskości zimowej na terenach Gminy Miasto Lębork w sezonach zimowych 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 r. Usługa obejmuje dostawę, przechowywanie i załadunek kruszyw.
Internal identifier: WIM.271.15.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z polską ustawą Prawo zamówień publicznych - tryb przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający najpierw dokona oceny ofert, a następnie zbada, czy wykonawca, którego oferta została oceniona jako najkorzystniejsza, nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu (procedura odwrócona). Szczegółowe informacje dotyczące przygotowania ofert, kryteriów oceny oraz wymaganych dokumentów znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 34927100 Road salt
Additional classification (cpv): 14211100 Natural sand
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Przedmiotem opcji jest przedłużenie świadczenia usługi po zakończeniu umowy podstawowej. W ramach opcji Zamawiający zamawia dodatkowe ilości kruszyw. Warunkiem uruchomienia opcji jest złożenie przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia na co najmniej 30 dni przed zakończeniem okresu podstawowego. Realizacja opcji odbywać się będzie na warunkach cenowych określonych w umowie.