2. Procedure
Procedure
Title: AI 2026-0118 - M&I Ziekten en Plagen
Description: AI 2026-0118 - M&I Ziekten en Plagen Aanbesteding voor een Raamovereenkomst met drie percelen: •Perceel 1: Monitoring en Inspectie en Advies en Begeleiding van Aziatische duizendknoop* •Perceel 2: Monitoring en Inspectie Iepziekte •Perceel 3: Monitoring en Inspectie Eikenprocessierups De aanbesteding resulteert in een Raamovereenkomst voor elk perceel met een initiële looptijd van twee jaar en de mogelijkheid voor Opdrachtgever om deze tweemaal met één jaar te verlengen. De beoogde ingangsdatum van de Raamovereenkomst is in de loop van Q1 2027. * Gemeente Amsterdam voert sinds 2019 een programmatische aanpak uit voor de beheersing van Aziatische duizendknoop (hierna: ADK) binnen de openbare ruimte. Onder ADK worden verstaan: •Japanse duizendknoop (Reynoutria japonica); •Boheemse duizendknoop (Reynoutria ×bohemica); •Sachalinse duizendknoop (Reynoutria sachalinensis). Het programma werd in vorige aanbestedingen programma Japanse duizendknoop genoemd. Inmiddels wordt binnen het programma en deze aanbesteding aangesloten bij de bredere benaming ADK.
Internal identifier: AI 2026-0118
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Additional classification (cpv): 03450000 Tree-nursery products, 71600000 Technical testing, analysis and consultancy services, 77200000 Forestry services, 77300000 Horticultural services, 90700000 Environmental services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 Monitoring en Inspectie en Advies en Begeleiding van Aziatische duizendknoop
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 77000000 Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
Additional classification (cpv): 77200000 Forestry services, 77300000 Horticultural services, 90700000 Environmental services
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 Monitoring en Inspectie Iepziekte
Description: AI 2026-0118 - M&I Ziekten en Plagen Perceel 2: Monitoring en Inspectie Iepziekte
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 Monitoring en Inspectie Eikenprocessierups
Description: AI 2026-0118 - M&I Ziekten en Plagen Perceel 3: Monitoring en Inspectie Eikenprocessierups
Internal identifier: 3