606569-2026 - Competition
Poland – Laboratory reagents – Dostawa kolumn i prekolumn do analizy z zastosowaniem techniki HPLC dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa kolumn i prekolumn do analizy z zastosowaniem techniki HPLC dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kolumn i prekolumn do analizy z zastosowaniem techniki HPLC dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa kolumn i prekolumn do analiz z zastosowaniem techniki HPLC
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kolumn i pekolumn do analiz z zastosowaniem techniki HPLC