606962-2026 - Competition
Poland – Generator units – Zasilanie rezerwowe dla zapewnienia ciągłości dostaw energii elektrycznej w sytuacjach kryzysowych zgodnie z programem OLiOC część 1.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Works
2. Procedure
Procedure
Title: Zasilanie rezerwowe dla zapewnienia ciągłości dostaw energii elektrycznej w sytuacjach kryzysowych zgodnie z programem OLiOC część 1.
Description: Zasilanie rezerwowe dla zapewnienia ciągłości dostaw energii elektrycznej w sytuacjach kryzysowych zgodnie z programem OLiOC część 1. Zamawiający na stronie internetowej prowadzonego postępowania zamieszcza w formie plików do pobrania projekty techniczne oraz wzór umowy wraz z załącznikami. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 8 Prawa. Zgodnie z art. 257 pkt 1 Prawa Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Skróty używane w treści ogłoszenia: Prawo - ustawa Prawo zamówień publicznych; SWZ - specyfikacja warunków zamówienia. Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych w SWZ dostępna na platformie zakupowej Logintrade pod pod adresem prowadzonego postępowania. Zamawiający nie żąda od Wykonawców wniesienia wadium. Termin realizacji: do 60 dni od daty zawarcia umowy, maksymalnie do dnia 04 grudnia 2026 roku.
Internal identifier: ZP.271.6.3.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zamawiający korzystając z art. 138 ust. 4 Prawa skrócił o 5 dni minimalny termin składania ofert, o którym mowa w art. 138 ust. 1 Prawa (składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej).
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 31122000 Generator units
Additional classification (cpv): 45310000 Electrical installation work, 45315100 Electrical engineering installation works, 45315600 Low-voltage installation work, 45311200 Electrical fitting work, 45311100 Electrical wiring work, 45317000 Other electrical installation work, 45000000 Construction work, 45400000 Building completion work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Zasilanie rezerwowe dla zapewnienia ciągłości dostaw energii elektrycznej w sytuacjach kryzysowych zgodnie z programem OLiOC część 1. Zamawiający na stronie internetowej prowadzonego postępowania zamieszcza w formie plików do pobrania projekty techniczne oraz wzór umowy wraz z załącznikami. Termin realizacji: do 60 dni od daty zawarcia umowy, maksymalnie do dnia 04 grudnia 2026 roku.