2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług sprzątania budynków wraz z dostawą artykułów higienicznych do siedzib Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania budynków wraz z dostawą artykułów higienicznych do siedzib Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy oraz wytycznych dotyczących opracowania dokumentacji projektowej, stanowiących integralną część SWZ. Oferta winna zawierać wycenę wszelkich czynności niezbędnych do zrealizowania zamówienia również tych, których Zamawiający nie przewidział, a są niezbędne w celu realizacji przedmiotu zamówienia, według obowiązujących przepisów. Celem prawidłowego sporządzenia oferty, zaleca się dokonanie przez Wykonawcę, na własny koszt, wizji lokalnej sprzątanych pomieszczeń. Osobą upoważnioną do kontaktu z Wykonawcami w celu dokonania wizji lokalnej (zalecanej) jest: Kamila Baran – specjalista - tel. +48 22 49 58 318 Jarosław Smoliński – zastępca kierownika tel. +48 22 49 58 190
Internal identifier: ZP.260.171.2026.JR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001