See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: „Dostawa sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach, jego instalacja, uruchomienie i przeszkolenie pracowników Zamawiającego z podziałem na 7 części”
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego z podziałem na 7 części na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach, jego instalacja, uruchomienie i przeszkolenie pracowników Zamawiającego. Część 1: System GC-MS/MS Część 2: System LC-MS/MS Część 3: System chromatografii jonowej do oznaczania anionów Część 4: System ICP-MS Część 5: System do oznaczania jonów cyjanowych Część 6: Chromatograf GC-ECD/FID Część 7: Spektrometr FAAS/ETAAS
Internal identifier: OAZP.272.1.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38432200 Chromatographs
Additional classification (cpv): 38433000 Spectrometers, 38432000 Analysis apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1: System GC-MS/MS
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego Systemu chromatografu gazowego sprzężonego ze spektrometrem mas (GC-MS/MS), wraz z wniesieniem, montażem, instalacją i uruchomieniem całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi urządzenia. Przedmiot zamówienia musi być kompletny, po instalacji gotowy do użycia i posiadać wszelkie wymagane przez przepisy prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności itp. oraz spełniać wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa obsługi. Zamawiane wyposażenie musi być dostosowane do potrzeb Zamawiającego oraz obejmować świadczenie usług serwisowych w okresie gwarancji i rękojmi. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad i aktualnie produkowane na rynku, muszą być kompletne, gotowe do pracy bez konieczności dodatkowych zakupów, muszą posiadać Certyfikat CE producenta sprzętu lub deklarację zgodności dla w/w sprzętów. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia urządzeń własnym transportem i na własny koszt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposobu jego realizacji został określony w Parametrach technicznych przedmiotu zamówienia (załącznik nr 6a-g do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umownych załącznik nr 3 do SWZ
Internal identifier: OAZP.272.1.2026 - Cz. 1
Additional classification (cpv): 38432000 Analysis apparatus, 30200000 Computer equipment and supplies, 48900000 Miscellaneous software package and computer systems, 79632000 Personnel-training services
Lot: LOT-0002
Title: Część 2: System LC-MS/MS
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego Systemu LC-MS/MS - Chromatografu cieczowego UHPLC sprzężonego ze spektrometrem mas typu potrójny kwadrupol, wraz z wniesieniem, montażem, instalacją i uruchomieniem całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi urządzenia. Przedmiot zamówienia musi być kompletny, po instalacji gotowy do użycia i posiadać wszelkie wymagane przez przepisy prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności itp. oraz spełniać wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa obsługi. Zamawiane wyposażenie musi być dostosowane do potrzeb Zamawiającego oraz obejmować świadczenie usług serwisowych w okresie gwarancji i rękojmi. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad i aktualnie produkowane na rynku, muszą być kompletne, gotowe do pracy bez konieczności dodatkowych zakupów, muszą posiadać Certyfikat CE producenta sprzętu lub deklarację zgodności dla w/w sprzętów. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia urządzeń własnym transportem i na własny koszt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposobu jego realizacji został określony w Parametrach technicznych przedmiotu zamówienia (załącznik nr 6a-g do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umownych załącznik nr 3 do SWZ
Internal identifier: OAZP.272.1.2026 - Cz. 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3: System chromatografii jonowej do oznaczania anionów
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego Systemu chromatografii jonowej do oznaczania anionów, wraz z wniesieniem, montażem, instalacją i uruchomieniem całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi urządzenia. Przedmiot zamówienia musi być kompletny, po instalacji gotowy do użycia i posiadać wszelkie wymagane przez przepisy prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności itp. oraz spełniać wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa obsługi. Zamawiane wyposażenie musi być dostosowane do potrzeb Zamawiającego oraz obejmować świadczenie usług serwisowych w okresie gwarancji i rękojmi. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad i aktualnie produkowane na rynku, muszą być kompletne, gotowe do pracy bez konieczności dodatkowych zakupów, muszą posiadać Certyfikat CE producenta sprzętu lub deklarację zgodności dla w/w sprzętów. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia urządzeń własnym transportem i na własny koszt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposobu jego realizacji został określony w Parametrach technicznych przedmiotu zamówienia (załącznik nr 6a-g do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umownych załącznik nr 3 do SWZ
Internal identifier: OAZP.272.1.2026 - Cz. 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4: System ICP-MS
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego Systemu Spektrometru masowego z plazmą indukcyjnie wzbudzoną ICP-MS, wraz z wniesieniem, montażem, instalacją i uruchomieniem całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi urządzenia. Przedmiot zamówienia musi być kompletny, po instalacji gotowy do użycia i posiadać wszelkie wymagane przez przepisy prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności itp. oraz spełniać wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa obsługi. Zamawiane wyposażenie musi być dostosowane do potrzeb Zamawiającego oraz obejmować świadczenie usług serwisowych w okresie gwarancji i rękojmi. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad i aktualnie produkowane na rynku, muszą być kompletne, gotowe do pracy bez konieczności dodatkowych zakupów, muszą posiadać Certyfikat CE producenta sprzętu lub deklarację zgodności dla w/w sprzętów. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia urządzeń własnym transportem i na własny koszt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposobu jego realizacji został określony w Parametrach technicznych przedmiotu zamówienia (załącznik nr 6a-g do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umownych załącznik nr 3 do SWZ
Internal identifier: OAZP.272.1.2026 - Cz. 4
Main classification (cpv): 38433000 Spectrometers
Lot: LOT-0005
Title: Część 5: System do oznaczania jonów cyjanowych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego Systemu do oznaczania jonów cyjanowych, wraz z wniesieniem, montażem, instalacją i uruchomieniem całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi urządzenia. Przedmiot zamówienia musi być kompletny, po instalacji gotowy do użycia i posiadać wszelkie wymagane przez przepisy prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności itp. oraz spełniać wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa obsługi. Zamawiane wyposażenie musi być dostosowane do potrzeb Zamawiającego oraz obejmować świadczenie usług serwisowych w okresie gwarancji i rękojmi. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad i aktualnie produkowane na rynku, muszą być kompletne, gotowe do pracy bez konieczności dodatkowych zakupów, muszą posiadać Certyfikat CE producenta sprzętu lub deklarację zgodności dla w/w sprzętów. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia urządzeń własnym transportem i na własny koszt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposobu jego realizacji został określony w Parametrach technicznych przedmiotu zamówienia (załącznik nr 6a-g do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umownych załącznik nr 3 do SWZ
Internal identifier: OAZP.272.1.2026 - Cz. 5
Main classification (cpv): 38432000 Analysis apparatus
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies, 48900000 Miscellaneous software package and computer systems, 79632000 Personnel-training services
Lot: LOT-0006
Title: Część 6: Chromatograf GC-ECD/FID
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego Chromatografu gazowego z detektorami FID i ECD (GC-FID/ECD), wraz z wniesieniem, montażem, instalacją i uruchomieniem całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi urządzenia. Przedmiot zamówienia musi być kompletny, po instalacji gotowy do użycia i posiadać wszelkie wymagane przez przepisy prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności itp. oraz spełniać wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa obsługi. Zamawiane wyposażenie musi być dostosowane do potrzeb Zamawiającego oraz obejmować świadczenie usług serwisowych w okresie gwarancji i rękojmi. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad i aktualnie produkowane na rynku, muszą być kompletne, gotowe do pracy bez konieczności dodatkowych zakupów, muszą posiadać Certyfikat CE producenta sprzętu lub deklarację zgodności dla w/w sprzętów. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia urządzeń własnym transportem i na własny koszt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposobu jego realizacji został określony w Parametrach technicznych przedmiotu zamówienia (załącznik nr 6a-g do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umownych załącznik nr 3 do SWZ
Internal identifier: OAZP.272.1.2026 - Cz. 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7: Spektrometr FAAS/ETAAS
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego Spektrometru FAAS/ETAAS wraz z wniesieniem, montażem, instalacją i uruchomieniem całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi urządzenia. Przedmiot zamówienia musi być kompletny, po instalacji gotowy do użycia i posiadać wszelkie wymagane przez przepisy prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności itp. oraz spełniać wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa obsługi. Zamawiane wyposażenie musi być dostosowane do potrzeb Zamawiającego oraz obejmować świadczenie usług serwisowych w okresie gwarancji i rękojmi. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad i aktualnie produkowane na rynku, muszą być kompletne, gotowe do pracy bez konieczności dodatkowych zakupów, muszą posiadać Certyfikat CE producenta sprzętu lub deklarację zgodności dla w/w sprzętów. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia urządzeń własnym transportem i na własny koszt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposobu jego realizacji został określony w Parametrach technicznych przedmiotu zamówienia (załącznik nr 6a-g do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umownych załącznik nr 3 do SWZ
Internal identifier: OAZP.272.1.2026 - Cz. 7