607878-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleΠαροχή υπηρεσιών συντήρησης 5ετίας 66 κλεμμών της Γραμμής 2 «Ερμής – Ηνίοχος – Ήρα», την παροχή υπηρεσιών συντήρησης 10ετίας πενήντα ενός (51)βραχιόνων ανάρτησης καμπινών της Γραμμής 1 «Αφροδίτη – Βάκχος» και την παροχή υπηρεσιών Τεχνικού Συμβούλου εκτέλεσης εξειδικευμένων εργασιών 3-μηνιαίων, 6-μηνιαίων και ετήσιων ελέγχων και συντηρήσεων της Γραμμής 1 «Αφροδίτη – Βάκχος» και του συρόμενου αναβα
DescriptionΣκοπός του παρόντος Διαγωνισμού είναι η ανάδειξη αναδόχου για την παροχή υπηρεσιών συντήρησης 5ετίας 66 κλεμμών της Γραμμής 2 «Ερμής – Ηνίοχος – Ήρα», την παροχή υπηρεσιών συντήρησης 10ετίας πενήντα ενός (51) βραχιόνων ανάρτησης καμπινών της Γραμμής 1 «Αφροδίτη – Βάκχος» και την παροχή υπηρεσιών Τεχνικού Συμβούλου εκτέλεσης εξειδικευμένων εργασιών 3-μηνιαίων, 6-μηνιαίων και ετήσιων ελέγχων και συντηρήσεων της Γραμμής 1 «Αφροδίτη – Βάκχος» και του συρόμενου αναβατήρα «Δίας» και της Γραμμής 2 «Ερμής – Ηνίοχος – Ήρα» στην Επιχειρηματική Μονάδα της ΕΤΑΔ Α.Ε. «Χιονοδρομικό Κέντρο Παρνασσού». Αντικείμενο της σύμβασης, περιγράφεται αναλυτικά στο Παράρτημα I της διακήρυξης του διαγωνισμού
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Justification for the accelerated procedureΑναφέρονται στην παράγραφο 3.6 της διακήρυξης
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71600000 Technical testing, analysis and consultancy services
5. Lot
LotLOT-0000
TitleΠαροχή υπηρεσιών συντήρησης 5ετίας 66 κλεμμών της Γραμμής 2 «Ερμής – Ηνίοχος – Ήρα», την παροχή υπηρεσιών συντήρησης 10ετίας πενήντα ενός (51)βραχιόνων ανάρτησης καμπινών της Γραμμής 1 «Αφροδίτη – Βάκχος» και την παροχή υπηρεσιών Τεχνικού Συμβούλου εκτέλεσης εξειδικευμένων εργασιών 3-μηνιαίων, 6-μηνιαίων και ετήσιων ελέγχων και συντηρήσεων της Γραμμής 1 «Αφροδίτη – Βάκχος»
DescriptionΣκοπός του παρόντος Διαγωνισμού είναι η ανάδειξη αναδόχου για την παροχή υπηρεσιών συντήρησης 5ετίας 66 κλεμμών της Γραμμής 2 «Ερμής – Ηνίοχος – Ήρα», την παροχή υπηρεσιών συντήρησης 10ετίας πενήντα ενός (51) βραχιόνων ανάρτησης καμπινών της Γραμμής 1 «Αφροδίτη – Βάκχος» και την παροχή υπηρεσιών Τεχνικού Συμβούλου εκτέλεσης εξειδικευμένων εργασιών 3-μηνιαίων, 6-μηνιαίων και ετήσιων ελέγχων και συντηρήσεων της Γραμμής 1 «Αφροδίτη – Βάκχος» και του συρόμενου αναβατήρα «Δίας» και της Γραμμής 2 «Ερμής – Ηνίοχος – Ήρα» στην Επιχειρηματική Μονάδα της ΕΤΑΔ Α.Ε. «Χιονοδρομικό Κέντρο Παρνασσού». Αντικείμενο της σύμβασης, περιγράφεται αναλυτικά στο Παράρτημα I της διακήρυξης του διαγωνισμού. Οι υποψήφιοι ανάδοχοι μπορούν να συμμετέχουν για το σύνολο του αντικειμένου του Έργου.
Additional classification (cpv): 79993100 Facilities management services