See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Neregulārie transporta pakalpojumi Valmieras novada pašvaldības iestāžu vajadzībām
Description: Neregulārie transporta pakalpojumi Valmieras novada pašvaldības iestāžu vajadzībām
Internal identifier: VNP 2026/109AK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60172000 Hire of buses and coaches with driver
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienība
Lot: LOT-0002
Title: Burtnieku apvienība
Lot: LOT-0003
Title: Kocēnu apvienība
Lot: LOT-0004
Title: Mazsalacas apvienība
Lot: LOT-0005
Title: Naukšēnu apvienība
Lot: LOT-0006
Title: Rūjienas apvienība
Lot: LOT-0007
Title: Strenču apvienība
Lot: LOT-0008
Title: Valmieras valstspilsēta