See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: „Radar meteorologic transportabil în bandă X” și „Sistem de radare meteorologice fixe în bandă C”
Description: „Radar meteorologic transportabil în bandă X” și „Sistem de radare meteorologice fixe în bandă C”
Internal identifier: A3-8642/20.07.2023
Type of procedure: Restricted
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35722000 Radar
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Radar meteorologic transportabil în bandă X”
Description: „Radar meteorologic transportabil în bandă X”
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: „Sistem de radare meteorologice fixe în bandă C”
Description: „Sistem de radare meteorologice fixe în bandă C”
Internal identifier: 2