2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti za obdobje 24 mesecev - ponovljeni sklopi
Description: Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti za obdobje 24 mesecev - ponovljeni sklopi
Internal identifier: JN-78896
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI - eko izdelki
Description: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI - eko izdelki
Internal identifier: 551205
Additional classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
Lot: LOT-0002
Title: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI, izdelki iz senenega mleka - eko izdelki
Description: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI, izdelki iz senenega mleka - eko izdelki
Internal identifier: 551357
Lot: LOT-0003
Title: KRUH, PEKOVSKO PECIVO: pekovski izdelki z manj soli (do 1,3%) - Eko izdelki
Description: KRUH, PEKOVSKO PECIVO: pekovski izdelki z manj soli (do 1,3%) - Eko izdelki
Internal identifier: 551358
Lot: LOT-0004
Title: KRUH, PEKOVSKO PECIVO: Kruh, z manj soli (do 1,3%) - EKO izdelki
Description: KRUH, PEKOVSKO PECIVO: Kruh, z manj soli (do 1,3%) - EKO izdelki
Internal identifier: 551359
Lot: LOT-0005
Title: Sladko pecivo - EKO izdelki
Description: Sladko pecivo - EKO izdelki
Internal identifier: 551360
Lot: LOT-0006
Title: Kruh modelni - Konvencionalni izdelki
Description: Kruh modelni - Konvencionalni izdelki
Internal identifier: 551362
608118-2026 - Javni razpis
Slovenija – Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki – Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti za obdobje 24 mesecev - ponovljeni sklopi
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-78896
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 551205
Dodatna klasifikacija (cpv): 15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 551357
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 551358
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 551359
Sklop: LOT-0005
Naslov: Sladko pecivo - EKO izdelki
Opis: Sladko pecivo - EKO izdelki
Notranji identifikator: 551360
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 551362