2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka zemného plynu 2027-2028
Description: Dodáva zemného plynu pre obdobie rokov 2027-2028. Ostatné informácie sú uvedené v súťažných podkladoch v časti B. Opis predmetu zákazky.
Internal identifier: 13291/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09123000 Natural gas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Dodávka zemného plynu pre obdobie rokov 2027-2028. Podrobné informácie sú uvedené v súťažných podkladoch v časti B. Opis predmetu zákazky.