608183-2026 - Competition
Belgium – Foul-water piping construction work – WCB3008 & WCB3011 - Wachtebeke, aanleg fietspaden N449
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
TitleWCB3008 & WCB3011 - Wachtebeke, aanleg fietspaden N449
DescriptionWCB3008 & WCB3011 - Wachtebeke, aanleg fietspaden langs de N449. − Het opbreken van bestaande verhardingen; − Het opbreken van lijnvormige en plaatselijke elementen; − Uitvoeren van een algemeen droog grondverzet; − Het opbreken van bestaande rioleringsbuizen en inspectieputten; − Het uitvoeren van grondverbeteringen; − Het plaatsen van geotextiel; − Het aanleggen van rioleringen in betonbuizen van verschillende diameter; − Het aanleggen van constructies zoals kopmuren en overstorten − Het maken van inspectieputten met putrand en putranddeksels; − Het maken van pompstations en persleidingen − Het maken van aansluitingen van straatkolken en aflopen op de riolering; − Het maken van onderfunderingen en steenslagfunderingen; − Het plaatsen van lijnvormige en plaatselijke elementen; − Het maken van nieuwe parkeerstroken, opritten en voetpaden in (waterdoorlatende) betonstraatstenen en grasbetontegels − Het maken van fietspaden en wegen uit asfalt. − Het maken van fietspad in basalniet − Het plaatsen van nieuwe signalisatie − Het herprofileren, dempen en aanleggen van grachten − Het rooien en planten van bomen − Het onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode
Internal identifierWCB3008_WCB3011
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45232411 Foul-water piping construction work
5. Lot
LotLOT-0001
TitleWCB3008_WCB3011 - 1
Internal identifier1
Additional classification (cpv): 45232411 Foul-water piping construction work