2. Procedure
Procedure
Title: KIRDĖJŲ RŪMŲ BARBOROS RADVILAITĖS G.4, VILNIUJE KAPITALINIO REMONTO IR RESTAURAVIMO DARBAI SU DARBO PROJEKTO PARENGIMU
Description: Atviras tarptautinis pirkimas
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0
Options:
Description of the options: Žiūrėti pirkimo dokumentuose