2. Procedure
Procedure
Title: Õlide ja määrdeainete ostmine
Description: Ostetakse Enefit Industry OÜ erinevate üksuste tarbeks õlisid ja määrdeaineid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314817-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09211000 Lubricating oils and lubricating agents
Additional classification (cpv): 09211610 Liquids for hydraulic purposes, 09211200 Compressor lube oils, 09211300 Turbine lube oils, 09211100 Motor oils, 09211500 Reductor oils
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Hüdroõlide ostmine
Description: Ostetakse erinevaid hüdroõlisid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314817-0001
Main classification (cpv): 09211610 Liquids for hydraulic purposes
Lot: LOT-0002
Title: Tööstusõlide ostmine
Description: Ostetakse erinevaid tööstusõlisid . / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314817-0002
Additional classification (cpv): 09211200 Compressor lube oils, 09211300 Turbine lube oils
Lot: LOT-0003
Title: Määrdeainete ostmine
Description: Ostetakse erinevaid määrdeaineid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314817-0003
Lot: LOT-0004
Title: Mootoriõlide ostmine
Description: Ostetakse erinevaid mootoriõlisid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314817-0004
Main classification (cpv): 09211100 Motor oils
Lot: LOT-0005
Title: Transmissiooniõlide ostmine
Description: Ostetakse erinevaid transmissiooniõlisid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314817-0005
Main classification (cpv): 09211500 Reductor oils