2. Procedure
Procedure
Title: Stworzenie cyfrowych transkrypcji i edycji nutowych dla źródeł muzyki polskiej (xml 3 –6 części + humdrum 4 – 1 część)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest stworzenie cyfrowych transkrypcji i edycji nutowych dla źródeł muzyki polskiej. Zamówienie podzielone jest na siedem części: Część 1-6: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na stworzeniu cyfrowych transkrypcji dyplomatycznych i edycji nutowych w formacie MusicXML źródeł muzyki polskiej (część 1-6 zamówienia). Część 7: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na stworzeniu i redakcji cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie Humdrum źródeł muzyki polskiej (7 część zamówienia). W ramach każdej części Wykonawca zobowiązuje się do stworzenia transkrypcji wskazanych przez Zamawiającego źródeł muzyki polskiej o łącznej liczbie znaków nieprzekraczającej 720 000 znaków. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1a do SWZ (cz. 1-6 zamówienia) i 1b do SWZ (cz. 7 zamówienia) – Opis przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”). 3. Zamówienie podzielone jest na siedem części: - Część 1: ”Stworzenie cyfrowych transkrypcji i edycji nutowych w formacie MusicXML źródeł muzyki polskiej (do 720 000 znaków) – cz. 1”, - Część 2: ”Stworzenie cyfrowych transkrypcji i edycji nutowych w formacie MusicXML źródeł muzyki polskiej (do 720 000 znaków) – cz. 2”, - Część 3: ”Stworzenie cyfrowych transkrypcji i edycji nutowych w formacie MusicXML źródeł muzyki polskiej (do 720 000 znaków) – cz. 3”, - Część 4: ”Stworzenie cyfrowych transkrypcji i edycji nutowych w formacie MusicXML źródeł muzyki polskiej (do 720 000 znaków) – cz. 4”, - Część 5: ”Stworzenie cyfrowych transkrypcji i edycji nutowych w formacie MusicXML źródeł muzyki polskiej (do 720 000 znaków) – cz. 5”, - Część 6: ”Stworzenie cyfrowych transkrypcji i edycji nutowych w formacie MusicXML źródeł muzyki polskiej (do 720 000 znaków) – cz. 6”, - Część 7: ”Stworzenie i redakcja cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie Humdrum źródeł muzyki polskiej (do 720 000 znaków) – cz. 7”. 4. Zamówienie zostanie zrealizowane w ramach projektu pn. „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, finansowanego ze środków europejskich w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, umowa o dofinansowanie FERC.02.03-IP.01-0003/25-00.
Internal identifier: ZP.25.36.2026.1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 73120000 Experimental development services
Additional classification (cpv): 72312000 Data entry services, 72312100 Data preparation services, 72316000 Data analysis services, 98390000 Other services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Stworzenie cyfrowych transkrypcji i edycji nutowych w formacie MusicXML źródeł muzyki polskiej (do 720 000 znaków) – cz. 1
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na stworzeniu cyfrowych transkrypcji dyplomatycznych i edycji nutowych w formacie MusicXML źródeł muzyki polskiej. W ramach umowy Wykonawca zobowiązuje się do stworzenia transkrypcji wskazanych przez Zamawiającego źródeł muzyki polskiej o łącznej liczbie znaków nieprzekraczającej 720 000 znaków. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1a do SWZ.
Internal identifier: ZP.25.36.2026.1 - część 1 zamówienia
Lot: LOT-0002
Title: Stworzenie cyfrowych transkrypcji i edycji nutowych w formacie MusicXML źródeł muzyki polskiej (do 720 000 znaków) – cz. 2
Internal identifier: ZP.25.36.2026.1 - część 2 zamówienia
Lot: LOT-0003
Title: Stworzenie cyfrowych transkrypcji i edycji nutowych w formacie MusicXML źródeł muzyki polskiej (do 720 000 znaków) – cz. 3
Internal identifier: ZP.25.36.2026.1 - część 3 zamówienia
Lot: LOT-0004
Title: Stworzenie cyfrowych transkrypcji i edycji nutowych w formacie MusicXML źródeł muzyki polskiej (do 720 000 znaków) – cz. 4
Internal identifier: ZP.25.36.2026.1 - część 4 zamówienia
Lot: LOT-0005
Title: Stworzenie cyfrowych transkrypcji i edycji nutowych w formacie MusicXML źródeł muzyki polskiej (do 720 000 znaków) – cz. 5
Internal identifier: ZP.25.36.2026.1 - część 5 zamówienia
Lot: LOT-0006
Title: Stworzenie cyfrowych transkrypcji i edycji nutowych w formacie MusicXML źródeł muzyki polskiej (do 720000 znaków) – cz. 6
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na stworzeniu cyfrowych transkrypcji i edycji nutowych w formacie MusicXML źródeł muzyki polskiej. W ramach umowy Wykonawca zobowiązuje się do stworzenia transkrypcji wskazanych przez Zamawiającego źródeł muzyki polskiej o łącznej liczbie znaków nieprzekraczającej 720 000 znaków. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1a do SWZ.
Internal identifier: ZP.25.36.2026.1 - część 6 zamówienia
Lot: LOT-0007
Title: Stworzenie i redakcja cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie Humdrum źródeł muzyki polskiej (do 720 000 znaków) – cz. 7
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na stworzeniu i redakcji cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie Humdrum źródeł muzyki polskiej. W ramach umowy Wykonawca zobowiązuje się do stworzenia i redakcji transkrypcji i edycji krytycznych w formacie Humdrum wskazanych przez Zamawiającego źródeł muzyki polskiej o łącznej liczbie znaków nieprzekraczającej 720 000 znaków. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1b do SWZ.
Internal identifier: ZP.25.36.2026.1 -część 7