608374-2026 - Competition
Lithuania – Software programming and consultancy services – Konsultavimo paslaugų dėl apskaitos sistemos keitimo/atnaujinimo pirkimas
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleKonsultavimo paslaugų dėl apskaitos sistemos keitimo/atnaujinimo pirkimas
DescriptionPirkimo Nr. 4218 Konsultavimo paslaugos dėl apskaitos sistemos keitimo / atnaujinimo: 1. iki 1000 (vieno tūkstančio) valandų konsultavimo paslaugoms (esamos situacijos analizei, poreikių nustatymui ir suderinimui, alternatyvų vertinimui, techninės specifikacijos rengimui, derinimui su CPVA ir pagalbai viešojo pirkimo vykdymo metu pagal poreikį); 2. iki 500 (penkių šimtų) valandų projekto valdymo paslaugoms apskaitos sistemos pakeitimo / modernizavimo įgyvendinimo etape.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72200000 Software programming and consultancy services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier0