2. Procedure
Procedure
Title: Lumekoristusteenus
Description: Hanke eesmärk on osta lumekoristusteenust Põhja-Eesti Regionaalhaigla territooriumil vastavalt riigihanke alusdokumentides esitatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 309606-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: J. Sütiste tee 19
Description: Hanke eesmärk on osta lumekoristusteenust vastavalt riigihanke alusdokumentides esitatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 309606-0001
Lot: LOT-0002
Title: J. Sütiste tee 21
Internal identifier: 309606-0002
Lot: LOT-0003
Title: Hiiu 39, 42 ja 44
Internal identifier: 309606-0003
Lot: LOT-0004
Title: Paldiski mnt. 52
Internal identifier: 309606-0004
Lot: LOT-0005
Title: Ädala 2
Internal identifier: 309606-0005