608496-2026 - Competition
Poland – Miscellaneous furniture – BP-DZP.2610.120.2026
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: BP-DZP.2610.120.2026
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wniesienie, ustawienie, montaż fabrycznie nowych mebli do kwater internatowych w Dziwnowie. Meble stanowić będą wyposażenie 20 kwater internatowych (lokale dwu i trzy pokojowe) w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym w Dziwnowie dz. Nr 792 obręb 02 Dziwnów. Cztery lokale znajdują się na parterze, pięć lokali na pierwszym piętrze, sześć na drugim piętrze, pięć na trzecim piętrze. Wykonawca zobowiązany jest skalkulować w cenie oferty wszystkie koszty związane z realizacją zamówienia, w tym: •zakup mebli, •transport do wskazanej lokalizacji, •wniesienie do pomieszczeń (w budynku może nie być możliwości korzystania z windy) •montaż, skręcenie i ustawienie mebli w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, •wypoziomowanie mebli, •dostarczenie wszystkich elementów montażowych (śruby, kołki, podkładki, listwy itp.), •uporządkowanie pomieszczeń po montażu, •usunięcie i wywóz opakowań. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń podłóg lub ścian (zarysowania, wgniecenia, odpryski) Wykonawca zobowiązany będzie do natychmiastowego usunięcia szkody, na własny koszt z przywróceniem powierzchni do stanu pierwotnego. Meble powinny należeć do jednej serii/typu/modelu, winny być kompatybilne i wizualnie tworzyć jednolite zestawy.
Internal identifier: BP-DZP.2610.120.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać pod adresem -https://amw.ezamawiajacy.pl Oferty należy przesyłać na adres podany powyżej.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39151000 Miscellaneous furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa fabrycznie nowych mebli do kwater internatowych w Dziwnowie