608539-2026 - Competition
Poland – IT services: consulting, software development, Internet and support – Zapewnienie wsparcia technicznego producenta oraz świadczenie wsparcia technicznego przez Wykonawcę dla oprogramowania SAP
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zapewnienie wsparcia technicznego producenta oraz świadczenie wsparcia technicznego przez Wykonawcę dla oprogramowania SAP
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1. zapewnienie przez Wykonawcę wsparcia technicznego producenta dla Oprogramowania na okres od 1.01.2027 r. do 31.12.2028 r., 1.2. świadczenie wsparcia Wykonawcy o którym mowa w pkt 1.1 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób jego realizacji został zamieszczony w projekcie umowy (stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ).
Internal identifier: DZA-DZAZZP.2610.36.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72611000 Technical computer support services, 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0001