2. Procedure
Procedure
Title: Operatsioonitarvikute komplektid
Description: Käesoleva hanke eesmärk on hankida 60 kuuks operatsioonitarvikuid, mis vastavad HAD Lisa 1 tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314884-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0000