608926-2026 - Competition
Poland – Systems support services – Przedłużenie wsparcia technicznego producenta dla posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania Relational Database Management System (RDBMS)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Przedłużenie wsparcia technicznego producenta dla posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania Relational Database Management System (RDBMS)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wsparcia technicznego producenta oprogramowania na okres 36 miesięcy na posiadane przez Zamawiającego Oprogramowanie Relational Database Management System (RDBMS). Wsparcie techniczne producenta Oprogramowania objęte niniejszym postępowaniem stanowi usługę powszechnie dostępną na rynku (typu Commercial off-the-shelf - COTS). Przedmiot zamówienia nie obejmuje jakichkolwiek prac instalacyjnych czy konfiguracyjnych, a jedynie przedłużenie wsparcia producenta. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), który stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: ZP/2/VIII/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72253200 Systems support services
5. Lot
Lot: LOT-0001