See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Servicii de supervizare proiect (consultanță) aferente obiectivului de investitii „PROIECTARE ȘI EXECUȚIE LUCRARI- ETAPA I A SISTEMULUI DE TRANSPORT METROPOLITAN RAPID CLUJ: MAGISTRALA I DE METROU ȘI TREN METROPOLITAN, INCLUSIV LEGĂTURA DINTRE ACESTEA.COMPONENTA 1. MAGISTRALA I DE METROU CLUJ”
Description: Servicii de supervizare proiect (consultanță) aferente obiectivului de investitii „PROIECTARE ȘI EXECUȚIE LUCRARI- ETAPA I A SISTEMULUI DE TRANSPORT METROPOLITAN RAPID CLUJ: MAGISTRALA I DE METROU ȘI TREN METROPOLITAN, INCLUSIV LEGĂTURA DINTRE ACESTEA.COMPONENTA 1. MAGISTRALA I DE METROU CLUJ” conform cerintelor caietului de sarcini anexat si a documentatiei anexate. Valoarea estimata totala a acestor servicii este de 211.576.745,66 lei fara TVA. Clarificarile privind documentatia de atribuire vor putea fi transmise de catre operatorii economici interesati pana cel tarziu cu 21 de zile anterior datei limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari cu cel tarziu 10 zile anterior datei limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 4305857/2023
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71520000 Construction supervision services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 79417000 Safety consultancy services, 79420000 Management-related services