608993-2023 - Competition
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Inhuur Onderwijzend Personeel
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur Onderwijzend Personeel
Description: Welkom op het DAS voor Onderwijzend Personeel voor voortgezet onderwijs voor Stichting Lokaal en Internationaal Funderend Onderwijs (SILFO). Via dit DAS wordt op rechtmatige wijze onderwijzend personeel in te huren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle inhuur voor Onderwijzend Personeel die opdrachtgever na inzet van haar raamovereenkomsten nodig acht die nodig is voor een organisatie als Stichting Lokaal en Internationaal Funderend Onderwijs (SILFO)met ca. 4.600 leerlingen en ca. 600 medewerkers.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Onderwijzend Personeel
Description: Zie omschrijving algemene opdracht
Internal identifier: 1