609264-2026 - Competition
Poland – Surveillance and security systems and devices – Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie 5 szt. bramek automatycznej kontroli granicznej „ABC”, z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej Warszawa- Okęcie.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie 5 szt. bramek automatycznej kontroli granicznej „ABC”, z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej Warszawa- Okęcie.
Description: Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie 5 szt. bramek automatycznej kontroli granicznej „ABC”, z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej Warszawa-Okęcie. Wykonawca zobowiązany jest w ramach zamówienia do: 1) zakupu oraz dostarczenia: a) 5 szt. bramek ABC, ze wszystkimi wymaganymi urządzeniami peryferyjnymi i innymi elementami określonymi w OPZ; b) wymaganych licencji i oprogramowania, na warunkach określonych w OPZ; c) zestawu testowego, który umożliwi symulację procesu odprawy granicznej w dostarczonych bramkach ABC i uruchomienie procesu odprawy granicznej z wykorzystaniem weryfikacji wizerunku twarzy oraz weryfikacji odcisków palców dostarczonych bramek ABC; 2) demontażu 5 szt. dotychczas użytkowanych bramek ABC oraz montażu 5 szt. nowych bramek ABC w miejscach i w czasie wyznaczonym przez Zamawiającego i Użytkownika; 3) opracowania i dostarczenia dokumentacji, określonej w OPZ; 4) dostosowania dostarczonego oprogramowania do łączenia się z systemem odpraw granicznych Straży Granicznej, w wyniku, którego powstanie interfejs programistyczny, jeżeli dotyczy zgodnie z ofertą Wykonawcy oraz OPZ; 5) przeniesienia na Zamawiającego i Straż Graniczną autorskich praw majątkowych zgodnie z umową i OPZ; 6) zapewnienia usług serwisowych i wsparcia technicznego w okresie obowiązywania gwarancji, w tym wykonywania przeglądów technicznych i konserwacyjnych z częstotliwością zgodną z wytycznymi producenta, jednak nie rzadziej niż raz na pół roku w okresie gwarancji; 7) przeprowadzenia szkolenia dla inżynierów Straży Granicznej z zakresu administrowania częścią centralną oprogramowania bramek ABC; 8) przeprowadzenia szkolenia dla funkcjonariuszy Straży Granicznej z zakresu prawidłowej obsługi i konserwacji bramek ABC oraz oprogramowania bramek ABC; 9) wsparcia Użytkownika w aktualizacji oprogramowania w okresie obowiązywania gwarancji, w przypadku wprowadzenia przez producenta nowego oprogramowania lub nowych jego wersji. OPZ zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz PPU stanowią Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: BOU-V.272.62.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35120000 Surveillance and security systems and devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie 5 szt. bramek automatycznej kontroli granicznej „ABC”, z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej Warszawa- Okęcie