2. Procedure
Procedure
Title: Europese openbare aanbesteding Groenonderhoud en Gladheidsbestrijding Hoofdkantoor ten behoeve van de N.V. Nederlandse Gasunie uitgevoerd via Ariba
Description: Gasunie wil met deze opdracht bereiken dat het buitenterrein van het hoofdkantoor gevestigd te Groningen gedurende de contractperiode veilig, verzorgd, representatief en in overeenstemming met de geldende kwaliteits- en veiligheidsnormen wordt onderhouden. De opdracht omvat het uitvoeren van regulier en correctief groenonderhoud, het uitvoeren van gladheidsbestrijding en het onderhouden van daktuinen, conform een RAW-bestek. Het beoogde resultaat is dat: • Het buitenterrein jaarrond voldoet aan de vastgestelde beeld- en onderhoudsniveaus; • de veiligheid en bereikbaarheid van het buitenterrein en de verhardingen gewaarborgd zijn; • het buitenterrein een representatieve uitstraling heeft passend bij het hoofdkantoor van Gasunie; • het onderhoud efficiënt en beheersbaar wordt uitgevoerd binnen de contractafspraken. Overeenkomst van vier (4) jaar met een optie tot verlenging van vier (4) maal één (1) jaar. Zie aanbestedingsdocumenten in Ariba.
Internal identifier: WS3165746190
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Wij maken bij deze aanbesteding gebruik van een RAW-bestek en gunning is op basis van laagste prijs
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77314000 Grounds maintenance services
Additional classification (cpv): 44113910 Winter-maintenance materials, 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Europese openbare aanbesteding Groenonderhoud en Gladheidsbestrijding Hoofdkantoor ten behoeve van de N.V. Nederlandse Gasunie
Description: Gasunie wil met deze opdracht bereiken dat het buitenterrein van het hoofdkantoor gevestigd te Groningen gedurende de contractperiode veilig, verzorgd, representatief en in overeenstemming met de geldende kwaliteits- en veiligheidsnormen wordt onderhouden. De opdracht omvat het uitvoeren van regulier en correctief groenonderhoud, het uitvoeren van gladheidsbestrijding en het onderhouden van daktuinen, conform een RAW-bestek. Het beoogde resultaat is dat: • Het buitenterrein jaarrond voldoet aan de vastgestelde beeld- en onderhoudsniveaus; • de veiligheid en bereikbaarheid van het buitenterrein en de verhardingen gewaarborgd zijn; • het buitenterrein een representatieve uitstraling heeft passend bij het hoofdkantoor van Gasunie; • het onderhoud efficiënt en beheersbaar wordt uitgevoerd binnen de contractafspraken. Overeenkomst van vier (4) jaar met een optie tot verlenging van vier (4) maal één (1) jaar.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Vervanging van beplanting, herstel van schade (o.a. stormschade)