609700-2026 - Competition
Poland – Devices and instruments for infusion – Dostawy pomp insulinowych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawy pomp insulinowych
Description: Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 2 specyfikacje asortymentowo-cenowe, parametry techniczne zał. 3, wymogi dot. programu komputerowego zał. 4.
Internal identifier: ZP/44/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33194100 Devices and instruments for infusion
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pompy insulinowe dla dzieci niesygnalizujących objawów niedocukrzenia lub częstymi hipoglikemiami
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2 do SWZ, parametry techniczne zał. 3, wymogi dot. programu komputerowego zał. 4
Internal identifier: Pakiet nr 1
Options:
Description of the options: Rodzaj i maksymalna wartość opcji, okoliczności skorzystania z opcji opisane są w załącznikach do SWZ - Istotne postanowienia umowy i Specyfikacja asortymentowo – cenowa. Zgodnie z art. 441 ust 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający może skorzystać z opcji, jeżeli przewidział opcję w ogłoszeniu o zamówieniu lub w dokumentach zamówienia w postaci zrozumiałych, precyzyjnych i jednoznacznych postanowień umownych, które łącznie spełniają następujące warunki: 1) określają rodzaj i maksymalną wartość opcji; 2) określają okoliczności skorzystania z opcji; 3) nie modyfikują ogólnego charakteru umowy.