2. Procedure
Procedure
Title: Usługa szkolenia dla potrzeb bezpieczeństwa teleinformatycznego
Description: Usługa szkolenia dla potrzeb bezpieczeństwa teleinformatycznego
Internal identifier: 2812.15.2026.IR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80531200 Technical training services
5. Lot
Lot: LOT-0008
Internal identifier: Usługa szkolenia dla potrzeb bezpieczeństwa teleinformatycznego
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp