2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa produktów do żywienia enteralnego – 4 zadania.
Description: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa produktów do żywienia enteralnego. Zamówienie zostało podzielone na 4 zadania szczegółowo opisane w załącznikach do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33692510 Intravenous fluids
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1
Description: Zadanie 1
Options:
Description of the options: Zgodnie ze specyfikacją, prawo opcji szczegółowo opisane w załącznikach nr 1, 2 oraz 3 do SWZ
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2
Description: Zadanie 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3
Description: Zadanie 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4
Description: Zadanie 4