610095-2026 - Competition
Netherlands – Financial and insurance services – Openbare aanbestedingsprocedure Eigendommenverzekering overheden gemeente Deventer
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Openbare aanbestedingsprocedure Eigendommenverzekering overheden gemeente Deventer
Description: Het betreft een eigendommenverzekering overheden op basis van een uitgebreide gevarendekking ten behoeve van de gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, bedrijfsschade en bijzondere kosten en dergelijke van gemeente Deventer. De bijlagen hieronder geven een duidelijk beeld over de aard en omvang van deze Opdracht. Zie aanbestedingsdocument
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Uit de raming van de Opdracht is gebleken dat de totale opdrachtwaarde de Europese drempel voor diensten overstijgt. Derhalve wordt de Opdracht middels een Europese aanbestedingsprocedure in de markt gezet. Gelet op onderstaande aspecten is gekozen voor een openbare procedure: • Het aantal marktpartijen. • Het gegeven dat meerdere risicodragers nodig zijn om de polis in co-assurantie “volgetekend” te krijgen, en er derhalve geen noodzaak tot en/of behoefte aan nadere selectie is.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66000000 Financial and insurance services
Additional classification (cpv): 66515100 Fire insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Niet van toepassing