See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Overheidsopdracht voor diensten tegen prijslijst met het doel de statische en/of mobiele bewaking door een bewakingsonderneming, gedurende 48 maanden, van gebouwen en sites
Description: Overheidsopdracht voor diensten tegen prijslijst met het doel de statische en/of mobiele bewaking door een bewakingsonderneming, gedurende 48 maanden, van gebouwen en sites
Internal identifier: AFA/013929/DDR
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79713000 Guard services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: AFA/013929/DDR - 1
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: AFA/013929/DDR
Tipo de procedimiento: Otro procedimiento de una sola etapa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79713000 Servicios de guardias de seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: AFA/013929/DDR - 1
Identificador interno: 1
610424-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode: AFA/013929/DDR
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79713000 Bewakingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AFA/013929/DDR - 1
Interne identificatiecode: 1