Additional information
2. Ofertantii vor depune in SEAP si urmatoarele documente, semnate cu semnatura electronica extinsa:
- imputernicirea (daca este cazul), insotita de copie dupa C.I. sau pasaport, completata conform formularului F.13, datata, semnata si stampilata pentru autenticitate;
- dovada constituirii garantiei de participare;
- declaratia conform art.60 din L.98/2016 (Formularul F.2);
- acordul de asociere (daca este cazul);
- acordul de subcontractare (daca este cazul);
- angajamentul tertului sustinator (daca este cazul).