610789-2026 - Competition
Poland – Company health services – Świadczenie całodobowych dyżurów w dni robocze, soboty i dni ustawowo wolne od pracy, pełnionych przez lekarzy lub lekarzy i ratowników medycznych w celu zabezpieczenia pomocy medycznej, związanej z prowadzeniem ruchu zakładu górniczego KWK „Borynia-Zofiówka”
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie całodobowych dyżurów w dni robocze, soboty i dni ustawowo wolne od pracy, pełnionych przez lekarzy lub lekarzy i ratowników medycznych w celu zabezpieczenia pomocy medycznej, związanej z prowadzeniem ruchu zakładu górniczego KWK „Borynia-Zofiówka”
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Internal identifier: 36/P/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85147000 Company health services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1 - Świadczenie całodobowych dyżurów pełnionych w dni robocze, soboty i dni ustawowo wolne od pracy, pełnionych przez lekarzy lub lekarzy i ratowników medycznych w celu zabezpieczenia pomocy medycznej, związanej z prowadzeniem ruchu zakładu górniczego KWK „Borynia-Zofiówka” Ruch „Borynia”
Internal identifier: Zadanie 1 - 36/P/26
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2 - Świadczenie całodobowych dyżurów pełnionych w dni robocze, soboty i dni ustawowo wolne od pracy, pełnionych przez lekarzy lub lekarzy i ratowników medycznych w celu zabezpieczenia pomocy medycznej, związanej z prowadzeniem ruchu zakładu górniczego KWK „Borynia-Zofiówka” Ruch „Zofiówka”
Internal identifier: Zadanie 2 - 36/P/26