610911-2025 - Result
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Inhuur Personeel
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur Personeel
Description: De Opdracht betreft het inhuren van onderwijzend personeel (Perceel 1) en surveillanten (Perceel 2) zoals genoemd in paragraaf 1.2 van deze Aanbestedingsleidraad. Met de inhuur van tijdelijke arbeidskrachten wil Opdrachtgever continuïteit in het onderwijs kunnen bieden. Zie aanbestedingsdocumenten
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Onderwijzend personeel (OP)
Description: Perceel 1 betreft de inhuur van Onderwijzend Personeel. Opdrachtgever wenst een Raamovereenkomst af te sluiten met twee (2) Opdrachtnemers die in staat zijn om kandidaten aan te leveren voor het ter beschikking stellen van Onderwijzend Personeel bij Opdrachtgever. Zie aanbestedingsdocumenten
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: twee (2) maal twaalf (12) maanden
Lot: LOT-0002
Title: Surveillanten
Description: Perceel 2 betreft de inhuur van surveillanten. Van de toekomstige Opdrachtnemer wordt verwacht dat opdrachtgever wordt ontzorgd in alle werkzaamheden rondom de inzet van surveillanten. De Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor poulebeheer en het invullen van de aanvragen/planning, conform de behoefte van de locaties van Opdrachtgever. Kenmerkend voor dit perceel is dat er in sommige situaties pas laat - enkele dagen voor de betreffende toetsperiode - bekend is hoeveel surveillanten exact nodig zijn op een bepaald moment. Dit vraagt flexibiliteit van de Opdrachtnemer. Snel contact en goede bereikbaarheid is daarbij van groot belang. Zie aanbestedingsdocumenten
Internal identifier: 2