See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA KUCHNI POLOWYCH NA PRZYCZEPIE WZ. KPŻ-100M (NR SPRAWY: MAT/215/PG/2026)
Description: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA KUCHNI POLOWYCH NA PRZYCZEPIE WZ. KPŻ-100M zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: MAT/130/PG/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC).
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44211400 Field kitchens
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - KUCHNIA POLOWA na przyczepie wz. KPŻ-100M
Description: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA KUCHNI POLOWYCH NA PRZYCZEPIE WZ. KPŻ-100M zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Część 1 - KUCHNIA POLOWA na przyczepie wz. KPŻ-100M
Options:
Description of the options: Zakres opcjonalny zamówienia: Zamawiający informuje, iż nie przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych.
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - KUCHNIA POLOWA na przyczepie wz. KPŻ-100M
Internal identifier: Część 2 - KUCHNIA POLOWA na przyczepie wz. KPŻ-100M
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 - KUCHNIA POLOWA na przyczepie wz. KPŻ-100M
Internal identifier: Część 3 - KUCHNIA POLOWA na przyczepie wz. KPŻ-100M
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 - KUCHNIA POLOWA na przyczepie wz. KPŻ-100M
Internal identifier: Część 4 - KUCHNIA POLOWA na przyczepie wz. KPŻ-100M
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 - KUCHNIA POLOWA na przyczepie wz. KPŻ-100M
Internal identifier: Część 5 - KUCHNIA POLOWA na przyczepie wz. KPŻ-100M