2. Procedure
Procedure
Title: Bouwteam BRM Nieuwe Veemarkt Zwolle
Description: Het bouwrijp maken (BRM) van het Veemarktterrein (de Nieuwe Veemarkt). De werkzaamheden die dit omvatten, zijn uitgeschreven in de selectieleidraad. Taakstellend budget. Zie aanbestedingsdocumenten.
Internal identifier: 25.Z.119
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45100000 Site preparation work
Additional classification (cpv): 45221100 Construction work for bridges, 45247100 Construction work for waterways
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Het bouwrijp maken (BRM) van het Veemarktterrein (de Nieuwe Veemarkt). De werkzaamheden die dit omvatten, zijn uitgewerkt in de selectieleidraad. Taakstellend budget. Zie aanbestedingsdocumenten.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Er is een herzieningsclausule van toepassing. Zie paragraaf 2.8 van de selectieleidraad.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 25.Z.119
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45100000 Trabajos de preparación del terreno
Clasificación adicional (cpv): 45221100 Trabajos de construcción para puentes, 45247100 Trabajos de construcción de vías acuáticas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: